LQ084S3DG01
TFT Displays & Accessories 8.4" 1 x CCFT SVGA
product image
LQ084S3DG01 Picture
SeekIC No. : 0011767 Detail
LQ084S3DG01: TFT Displays & Accessories 8.4" 1 x CCFT SVGA
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
LQ084S3DG01
Mfg:
Sharp Microelectronics
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Diagonal : 8.4 in Module Size (W x H x T) : 199.5 mm x 149.5 mm x 11.6 mm
Backlighting : White
Description
Product :
Attached Touch Screen :
Packaging :
Interface :
Diagonal : 8.4 in
Backlighting : White
Module Size (W x H x T) : 199.5 mm x 149.5 mm x 11.6 mm