LQ084S3LG03
TFT Displays & Accessories 8.4" 800x600 SVGA LED Backlight
product image
LQ084S3LG03 Picture
SeekIC No. : 0011527 Detail
LQ084S3LG03: TFT Displays & Accessories 8.4" 800x600 SVGA LED Backlight
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
LQ084S3LG03
Mfg:
Sharp Microelectronics
  • Qty
  • 0~8
  • 8~10
Quick Details
Product : Displays Diagonal : 8.4 in
Module Size (W x H x T) : 199.5 mm x 154 mm x 11.6 mm Attached Touch Screen : No
Backlighting : LED Interface : LVDS
Description
Packaging :
Product : Displays
Attached Touch Screen : No
Backlighting : LED
Interface : LVDS
Diagonal : 8.4 in
Module Size (W x H x T) : 199.5 mm x 154 mm x 11.6 mm