LQD30A48-3V3-1V2EJ
DC/DC Converters 68W 36-75Vin Dual 1.2V 15A, 3.3V 15A
product image
LQD30A48-3V3-1V2EJ Picture
SeekIC No. : 002740785 Detail
LQD30A48-3V3-1V2EJ: DC/DC Converters 68W 36-75Vin Dual 1.2V 15A, 3.3V 15A