LQW15AN13NJ00D
RF Inductors 13nH 5% 100MHz
product image
LQW15AN13NJ00D Picture
SeekIC No. : 001210981 Detail
LQW15AN13NJ00D: RF Inductors 13nH 5% 100MHz
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
LQW15AN13NJ00D
Mfg:
Murata
  • Qty
  • 0~1
  • 1~50
Quick Details
Inductance : 13 nH Tolerance : 5 %
Maximum DC Current : 430 mAmps Maximum DC Resistance : 0.21 Ohms
Self Resonant Frequency : 5 GHz Q Minimum : 25
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C Termination Style : SMD/SMT
Package / Case : 0402 (1005 metric)
Description
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C
Termination Style : SMD/SMT
Tolerance : 5 %
Inductance : 13 nH
Q Minimum : 25
Maximum DC Resistance : 0.21 Ohms
Self Resonant Frequency : 5 GHz