LQW15AN9N5J00D
RF Inductors 9.5nH 5% 100MHz
product image
LQW15AN9N5J00D Picture
SeekIC No. : 001209930 Detail
LQW15AN9N5J00D: RF Inductors 9.5nH 5% 100MHz
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
LQW15AN9N5J00D
Quick Details
Inductance : 9.5 nH Tolerance : 5 %
Maximum DC Current : 540 mAmps Maximum DC Resistance : 0.14 Ohms
Self Resonant Frequency : 5.5 GHz Q Minimum : 25
Tolerance : 5 %
Q Minimum : 25
Maximum DC Current : 540 mAmps
Maximum DC Resistance : 0.14 Ohms
Self Resonant Frequency : 5.5 GHz
Inductance : 9.5 nH