LS100-24/L
Linear and Switching Power Supplies 108W 24V 4.5A
product image
LS100-24/L Picture
SeekIC No. : 002759432 Detail
LS100-24/L: Linear and Switching Power Supplies 108W 24V 4.5A
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
LS100-24/L
Mfg:
TDK-Lambda
  • Qty
  • 0~1
Quick Details
Output Power Rating : 108 W Input Voltage : 115 VAC to 230 VAC
Output Voltage (Channel 1) : 24 V Output Current (Channel 1) : 4.5 A
Dimensions : 7.8 in L x 4 in W
Description
Product :
Commercial/Medical :
Number of Outputs :
Output Voltage (Channel 2) :
Output Current (Channel 2) :
Output Voltage (Channel 3) :
Output Current (Channel 3) :
Mounting Style :
Output Voltage (Channel 1) : 24 V
Input Voltage : 115 VAC to 230 VAC
Output Power Rating : 108 W
Output Current (Channel 1) : 4.5 A
Dimensions : 7.8 in L x 4 in W