LT4H-DC24VS
Stopwatches & Timers 24VDC SCREW TERM
product image
LT4H-DC24VS Picture
SeekIC No. : 002780112 Detail
LT4H-DC24VS: Stopwatches & Timers 24VDC SCREW TERM
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
LT4H-DC24VS
Mfg:
Panasonic Electric Works
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
Timing Range : 0.001 s to 999.9 hr Supply Voltage : 12 V to 24 V
Description
Series :
Supply Voltage : 12 V to 24 V
Timing Range : 0.001 s to 999.9 hr
Parameters:
Technical/Catalog InformationLT4H-DC24VS
VendorPanasonic Electric Works
CategoryIndustrial Controls, Meters
Display TypeLCD Backlit
Voltage - Supply12 V ~ 24 V