LTC1329-10
product image
LTC1329-10 Picture
SeekIC No. : 004401509 Detail
LTC1329-10: Features: Guaranteed Precision Full-Scale DAC Output Current at 25°C:LTC1329A-50 50mA ±1%LTC1329-10 10mA ±3%LTC1329-50 50mA ±3% Wide Output Voltage DC Compliance: 15V to 2.5V Wide Supply Range: 2....
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
LTC1329-10
  • Unit Price
  • Negotiable
Description
Features:
Guaranteed Precision Full-Scale DAC Output Current at 25°C: