Power Line Filters 3A
SeekIC Buyer Protection PLUS - newly updated for 2013!
268 Transactions
All payment methods are secure and covered by SeekIC Buyer Protection PLUS.
| Current Rating : | 3 A |
| Technical/Catalog Information | MAW120322 |
| Vendor | TDK-LAMBDA AMERICAS INC |
| Category | Filters |
| Inductance | - |
| Current | 3A |
| Filter Type | Power Line |
| Termination Style | Lead Wire |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Voltage - Rated | 250V |
| Lead Free Status | Lead Free |
| RoHS Status | RoHS Compliant |
| Other Names | MAW120322 MAW120322 285 1462 ND 2851462ND 285-1462 |