MNZB-DKC-24
KIT DEV ZIGBIT 2.4GHZ COMPLETE
product image
MNZB-DKC-24 Picture
SeekIC No. : 004124848 Detail
MNZB-DKC-24: KIT DEV ZIGBIT 2.4GHZ COMPLETE
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
MNZB-DKC-24
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Series: Zigbit™, Meshnetics Manufacturer: MeshNetics
Type: 802.15.4/Zigbee On Resistance (Max) : 35 Ohms
Frequency: 2.4GHz For Use With/Related Products: ZigBit? OEM Modules
Description
Frequency: 2.4GHz