MNZB-DKL-24
KIT DEV ZIGBIT 2.4GHZ LITE 45DAY
product image
MNZB-DKL-24 Picture
SeekIC No. : 004124851 Detail
MNZB-DKL-24: KIT DEV ZIGBIT 2.4GHZ LITE 45DAY
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
MNZB-DKL-24
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Series: Zigbit™, Meshnetics Manufacturer: MeshNetics
Type: 802.15.4/Zigbee On Resistance (Max) : 35 Ohms
Frequency: 2.4GHz For Use With/Related Products: ZigBit? OEM Modules
Description
Frequency: 2.4GHz