MY4N-J-DC24
General Purpose / Industrial Relays GP Relay
product image
MY4N-J-DC24 Picture
SeekIC No. : 002547494 Detail
MY4N-J-DC24: General Purpose / Industrial Relays GP Relay
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
MY4N-J-DC24
Mfg:
Omron Industrial
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
Contact Form : 4PDT Contact Current Rating : 5 A
Coil Voltage : 24 VDC Switching Voltage : 250 VAC, 125 VDC
Mounting Style : Socket Contact Material : Silver
Description
Coil Resistance :
Coil Current :
Coil Voltage : 24 VDC
Mounting Style : Socket
Contact Material : Silver
Contact Current Rating : 5 A
Switching Voltage : 250 VAC, 125 VDC