NC-508064-10-9
LABEL ID PRODUCT
product image
NC-508064-10-9 Picture
SeekIC No. : 002903516 Detail
NC-508064-10-9: LABEL ID PRODUCT
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
NC-508064-10-9
Quick Details
Series: NC Manufacturer: TE Connectivity
Label Type: Die-Cut Label Size: 2.00" x 0.25" (50.8mm x 6.4mm)
Color: White Material: Nylon
For Use With/Related Products: T308S Thermal Transfer Printer Operating Supply Voltage : 40 V
Description
Manufacturer: TE Connectivity
Color: White
Label Size: 2.00" x 0.25" (50.8mm x 6.4mm)