NL453232T-1R5J-PF
Power Inductors 1.5uH
product image
NL453232T-1R5J-PF Picture
SeekIC No. : 001174163 Detail
NL453232T-1R5J-PF: Power Inductors 1.5uH
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
NL453232T-1R5J-PF
Quick Details
Inductance : 1.5 uH Tolerance : 5 %
Maximum DC Current : 410 mAmps Maximum DC Resistance : 0.6 Ohms
Operating Temperature Range : - 40 C to + 105 C Self Resonant Frequency : 70 MHz
Q Minimum : 50 Dimensions : 3.2 mm W x 4.5 mm L x 3.2 mm H
Shielding : Unshielded
Tolerance : 5 %
Inductance : 1.5 uH
Dimensions : 3.2 mm W x 4.5 mm L x 3.2 mm H
Q Minimum : 50
Maximum DC Resistance : 0.6 Ohms
Self Resonant Frequency : 70 MHz