NLV32T-680J-PF
Common Mode Inductors (Chokes) 68uH 5%
product image
NLV32T-680J-PF Picture
SeekIC No. : 001170301 Detail
NLV32T-680J-PF: Common Mode Inductors (Chokes) 68uH 5%
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
NLV32T-680J-PF
Quick Details
Inductance : 68 uH Tolerance : 5 %
Maximum DC Current : 50 mAmps Maximum DC Resistance : 9 Ohms
Self Resonant Frequency : 12 MHz Q Minimum : 30
Maximum DC Current : 50 mAmps
Tolerance : 5 %
Q Minimum : 30
Inductance : 68 uH
Self Resonant Frequency : 12 MHz
Maximum DC Resistance : 9 Ohms
Parameters:
Technical/Catalog InformationNLV32T-680J-PF
VendorTDK Corporation (VA)
CategoryInductors, Coils, Chokes
Inductance68H
Tolerance±5%
Package / Case1210 (3225 metric)
PackagingCut Tape (CT)
Type-
Current 50mA
Mounting TypeSurface Mount
Q @ Freq30 @ 2.52MHz
Self Resonant Freq12MHz
DC Resistance (DCR)9.000 Ohm Max