NOJB107M004RWB
Niobium Oxide Capacitors 100uF 4v 20%Tol
product image
NOJB107M004RWB Picture
SeekIC No. : 001064193 Detail
NOJB107M004RWB: Niobium Oxide Capacitors 100uF 4v 20%Tol
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
NOJB107M004RWB
Quick Details
Capacitance : 100 uF Tolerance : 20 %
Voltage Rating : 4 Volts Operating Temperature Range : - 55 C to + 105 C
ESR : 0.25 Ohms Package / Case : 1210 (3528 metric)
Height : 2.1 mm Packaging : Reel
Description
Tolerance : 20 %
Voltage Rating : 4 Volts
Packaging : Reel
Capacitance : 100 uF
Operating Temperature Range : - 55 C to + 105 C
ESR : 0.25 Ohms
Package / Case : 1210 (3528 metric)
Height : 2.1 mm