OKY-T/10-W5N-C
DC/DC Converters 5Vin 0.7525-3.63Vout
product image
OKY-T/10-W5N-C Picture
SeekIC No. : 002716955 Detail
OKY-T/10-W5N-C: DC/DC Converters 5Vin 0.7525-3.63Vout
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
OKY-T/10-W5N-C
Mfg:
Murata Power Solutions
  • Qty
  • 0~1
  • 1~5
  • 5~10
Quick Details
Product : Non-Isolated / POL Output Power : 33 W
Input Voltage Range : 2.4 V to 5.5 V Input Voltage (nominal) : 5 V
Number of Outputs : 1 Output Voltage (Channel 1) : 0.7525 V to 3.63 V
Output Current (Channel 1) : 10 A
Description
Output Voltage (Channel 2) :
Output Current (Channel 2) :
Mounting Style :
Package / Case Size :
Product : Non-Isolated / POL
Number of Outputs : 1
Input Voltage (nominal) : 5 V
Input Voltage Range : 2.4 V to 5.5 V
Output Power : 33 W
Output Voltage (Channel 1) : 0.7525 V to 3.63 V