PA28-2450-120SA
Antennas 2450MHZ 120MHZ BW 4
product image
PA28-2450-120SA Picture
SeekIC No. : 00132041 Detail
PA28-2450-120SA: Antennas 2450MHZ 120MHZ BW 4
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
PA28-2450-120SA
Mfg:
Spectrum Advanced Specialty Products
  • Qty
  • 0~1
  • 1~50
Quick Details
Technology Type : Patch Antenna Frequency : 2450 MHz
Bandwidth : 120 MHz
Description
Dimensions :
Frequency : 2450 MHz
Technology Type : Patch Antenna
Bandwidth : 120 MHz