PC91.07.0100A.db
Antennas 915MHZ PCB ANT 100MM IPEX MHFI CONN
product image
PC91.07.0100A.db Picture
SeekIC No. : 00131427 Detail
PC91.07.0100A.db: Antennas 915MHZ PCB ANT 100MM IPEX MHFI CONN
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
PC91.07.0100A.db
Mfg:
Taoglas
  • Qty
  • 0~1
  • 1~50
Quick Details
Technology Type : PCB Antenna Frequency : 915 MHz
Dimensions : 34 mm L x 7 mm W x 0.8 mm H
Description
Bandwidth :
Frequency : 915 MHz