PH600S280-15
DC/DC Converters 600W 15V 40A
product image
PH600S280-15 Picture
SeekIC No. : 002716883 Detail
PH600S280-15: DC/DC Converters 600W 15V 40A
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
PH600S280-15
Mfg:
TDK-Lambda
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Output Power : 600 W Input Voltage Range : 200 V to 400 V
Number of Outputs : 1 Output Voltage (Channel 1) : 15 V
Output Current (Channel 1) : 40 A
Description
Input Voltage (nominal) :
Output Voltage (Channel 2) :
Output Current (Channel 2) :
Mounting Style :
Package / Case Size :
Product :
Number of Outputs : 1
Output Voltage (Channel 1) : 15 V
Input Voltage Range : 200 V to 400 V
Output Power : 600 W