PH600S280-24
DC/DC Converters 600W 24V 25A
product image
PH600S280-24 Picture
SeekIC No. : 002716768 Detail
PH600S280-24: DC/DC Converters 600W 24V 25A
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
PH600S280-24
Quick Details
Output Power : 600 W Input Voltage Range : 200 V to 400 V
Number of Outputs : 1 Output Voltage (Channel 1) : 24 V
Output Current (Channel 1) : 25 A
Number of Outputs : 1
Output Voltage (Channel 1) : 24 V
Input Voltage Range : 200 V to 400 V
Output Power : 600 W