PHDR-14VS
CONN HOUSING PHD 14POS 2MM DUAL
product image
PHDR-14VS Picture
SeekIC No. : 004460474 Detail
PHDR-14VS: CONN HOUSING PHD 14POS 2MM DUAL
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
PHDR-14VS
Parameters:
Technical/Catalog InformationPHDR-14VS
Number of Rows2
Pitch0.079" (2.00mm)
Features-
Number of Positions 14
Row Spacing0.079" (2.00mm)