POE14-033-R
Power over Ethernet (PoE) 8.25W 3.3VDCout 3A IEEE802.3af
product image
POE14-033-R Picture
SeekIC No. : 002766726 Detail
POE14-033-R: Power over Ethernet (PoE) 8.25W 3.3VDCout 3A IEEE802.3af
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
POE14-033-R
Mfg:
Phihong
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Input Voltage (nominal) : 36 VDC to 56 VDC Number of Outputs : 1
Output Voltage : 3.3 V Output Current : 3 A
AC Plug included/required : Required
Description
Output Power Rating :
Number of Outputs : 1
Input Voltage (nominal) : 36 VDC to 56 VDC
Output Voltage : 3.3 V
Output Current : 3 A