Q12P1BXXG12E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 12MM PROMINENT GRN
product image
Q12P1BXXG12E Picture
SeekIC No. : 0042687 Detail
Q12P1BXXG12E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 12MM PROMINENT GRN
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q12P1BXXG12E
Mfg:
Apem
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
LED Size : 12 mm Illumination Color : Green
Description
Lens Color/Style :
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : Green
LED Size : 12 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ12P1BXXG12E
VendorAPEM Components
CategoryOptoelectronics
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions12mm (Round)
Voltage12V