Q12P1BXXR110E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 110V 12MM PROM RED
product image
Q12P1BXXR110E Picture
SeekIC No. : 0042754 Detail
Q12P1BXXR110E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 110V 12MM PROM RED
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q12P1BXXR110E
Quick Details
LED Size : 8 mm Illumination Color : Red
Lens Color/Style : Diffused
Packaging :
Illumination Color : Red
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 8 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ12P1BXXR110E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions12mm (Round)
Voltage110V