Q12P1BXXR12E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 12MM PROMINENT RED
product image
Q12P1BXXR12E Picture
SeekIC No. : 0043001 Detail
Q12P1BXXR12E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 12MM PROMINENT RED
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q12P1BXXR12E
Quick Details
LED Size : 8 mm Illumination Color : Red
Lens Color/Style : Diffused
Packaging :
Illumination Color : Red
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 8 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ12P1BXXR12E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions12mm (Round)
Voltage12V