Q12P1BXXW110E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 10V 12MM PROM WHITE
product image
Q12P1BXXW110E Picture
SeekIC No. : 0042769 Detail
Q12P1BXXW110E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 10V 12MM PROM WHITE
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q12P1BXXW110E
Quick Details
LED Size : 8 mm Illumination Color : White
Lens Color/Style : Diffused
Packaging :
Illumination Color : White
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 8 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ12P1BXXW110E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions12mm (Round)
Voltage110V