Q12P1CXXG24E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 12MM PROMINENT GRN
product image
Q12P1CXXG24E Picture
SeekIC No. : 0042756 Detail
Q12P1CXXG24E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 12MM PROMINENT GRN
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q12P1CXXG24E
Quick Details
LED Size : 8 mm Illumination Color : Green
Lens Color/Style : Diffused
Packaging :
Illumination Color : Green
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 8 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ12P1CXXG24E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions12mm (Round)
Voltage24V