Q12P1CXXW110E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 12MM PROM WHITE
product image
Q12P1CXXW110E Picture
SeekIC No. : 0042650 Detail
Q12P1CXXW110E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 12MM PROM WHITE
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q12P1CXXW110E
Quick Details
LED Size : 12 mm Illumination Color : White
Description
Lens Color/Style :
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : White
LED Size : 12 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ12P1CXXW110E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions12mm (Round)
Voltage110V