Q12P1CXXW24E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 12MM PROMINENT WHT
product image
Q12P1CXXW24E Picture
SeekIC No. : 0042610 Detail
Q12P1CXXW24E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 12MM PROMINENT WHT
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q12P1CXXW24E
Quick Details
LED Size : 8 mm Illumination Color : White
Lens Color/Style : Diffused
Packaging :
Illumination Color : White
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 8 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ12P1CXXW24E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions12mm (Round)
Voltage24V