Q12P1CXXY110E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 12MM PROM YELLOW
product image
Q12P1CXXY110E Picture
SeekIC No. : 0042694 Detail
Q12P1CXXY110E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 12MM PROM YELLOW
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q12P1CXXY110E
Quick Details
LED Size : 8 mm Illumination Color : Yellow
Lens Color/Style : Diffused
Packaging :
Illumination Color : Yellow
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 8 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ12P1CXXY110E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions12mm (Round)
Voltage110V