Q12P1CXXY12E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 12MM PROMINENT YEL
product image
Q12P1CXXY12E Picture
SeekIC No. : 0042844 Detail
Q12P1CXXY12E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 12MM PROMINENT YEL
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q12P1CXXY12E
Quick Details
LED Size : 12 mm Illumination Color : Yellow
Description
Lens Color/Style :
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : Yellow
LED Size : 12 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ12P1CXXY12E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions12mm (Round)
Voltage12V