Q14F1BXXB110E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 14MM FLUSH BLUE
product image
Q14F1BXXB110E Picture
SeekIC No. : 0042841 Detail
Q14F1BXXB110E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 14MM FLUSH BLUE
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q14F1BXXB110E
Mfg:
Apem
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
LED Size : 10 mm Illumination Color : Blue
Lens Color/Style : Diffused
Description
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : Blue
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 10 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ14F1BXXB110E
VendorAPEM Components
CategoryOptoelectronics
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions14mm (Round)
Voltage110V