Q14F1CXXY110E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 14MM FLUSH YELLOW
product image
Q14F1CXXY110E Picture
SeekIC No. : 0042608 Detail
Q14F1CXXY110E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 14MM FLUSH YELLOW
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q14F1CXXY110E
Quick Details
LED Size : 14 mm Illumination Color : Yellow
Description
Lens Color/Style :
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : Yellow
LED Size : 14 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ14F1CXXY110E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions14mm (Round)
Voltage110V