Q16F1BXXG24E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 16MM FLUSH GREEN
product image
Q16F1BXXG24E Picture
SeekIC No. : 0042600 Detail
Q16F1BXXG24E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 16MM FLUSH GREEN
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q16F1BXXG24E
Mfg:
Apem
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
LED Size : 10 mm Illumination Color : Green
Lens Color/Style : Diffused
Description
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : Green
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 10 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ16F1BXXG24E
VendorAPEM Components
CategoryOptoelectronics
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions16mm (Round)
Voltage24V