Q16F1BXXW24E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 16MM FLUSH WHITE
product image
Q16F1BXXW24E Picture
SeekIC No. : 0042589 Detail
Q16F1BXXW24E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 16MM FLUSH WHITE
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q16F1BXXW24E
Quick Details
LED Size : 10 mm Illumination Color : White
Packaging :
Illumination Color : White
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 10 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ16F1BXXW24E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions16mm (Round)
Voltage24V