Q16F1BXXY110E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 16MM FLUSH YELLOW
product image
Q16F1BXXY110E Picture
SeekIC No. : 0042641 Detail
Q16F1BXXY110E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 16MM FLUSH YELLOW
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q16F1BXXY110E
Quick Details
LED Size : 10 mm Illumination Color : Yellow
Packaging :
Illumination Color : Yellow
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 10 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ16F1BXXY110E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions16mm (Round)
Voltage110V