Q16F1BXXY12E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 16MM FLUSH YELLOW
product image
Q16F1BXXY12E Picture
SeekIC No. : 0042750 Detail
Q16F1BXXY12E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 16MM FLUSH YELLOW
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q16F1BXXY12E
Quick Details
LED Size : 16 mm Illumination Color : Yellow
Description
Lens Color/Style :
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : Yellow
LED Size : 16 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ16F1BXXY12E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions16mm (Round)
Voltage12V