Q16P1BXXW110E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 16MM PROM WHITE
product image
Q16P1BXXW110E Picture
SeekIC No. : 0042698 Detail
Q16P1BXXW110E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 16MM PROM WHITE
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q16P1BXXW110E
Quick Details
LED Size : 16 mm Illumination Color : White
Packaging :
Illumination Color : White
LED Size : 16 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ16P1BXXW110E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions16mm (Round)
Voltage110V