Q16P1BXXW12E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 16MM PROMINENT WHT
product image
Q16P1BXXW12E Picture
SeekIC No. : 0042858 Detail
Q16P1BXXW12E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 16MM PROMINENT WHT
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q16P1BXXW12E
Quick Details
LED Size : 16 mm Illumination Color : White
Packaging :
Illumination Color : White
LED Size : 16 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ16P1BXXW12E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions16mm (Round)
Voltage12V