Q16P1CXXY110E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 16MM PROM YELLOW
product image
Q16P1CXXY110E Picture
SeekIC No. : 0042837 Detail
Q16P1CXXY110E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 16MM PROM YELLOW
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q16P1CXXY110E
Quick Details
LED Size : 16 mm Illumination Color : Yellow
Packaging :
Illumination Color : Yellow
LED Size : 16 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ16P1CXXY110E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions16mm (Round)
Voltage110V