Q16P1CXXY12E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 16MM PROMINENT YEL
product image
Q16P1CXXY12E Picture
SeekIC No. : 0045700 Detail
Q16P1CXXY12E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 16MM PROMINENT YEL
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q16P1CXXY12E
Quick Details
LED Size : 10 mm Illumination Color : Yellow
Lens Color/Style : Diffused
Packaging :
Illumination Color : Yellow
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 10 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ16P1CXXY12E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions16mm (Round)
Voltage12V