Q19P1BXXG110E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 19MM PROM GREEN
product image
Q19P1BXXG110E Picture
SeekIC No. : 0042585 Detail
Q19P1BXXG110E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 19MM PROM GREEN
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q19P1BXXG110E
Mfg:
Apem
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
LED Size : 19 mm Illumination Color : Green
Description
Lens Color/Style :
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : Green
LED Size : 19 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ19P1BXXG110E
VendorAPEM Components
CategoryOptoelectronics
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions19mm (Round)
Voltage110V