Q22F1CXXG12E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 22MM FLUSH GREEN
product image
Q22F1CXXG12E Picture
SeekIC No. : 0042595 Detail
Q22F1CXXG12E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 22MM FLUSH GREEN
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q22F1CXXG12E
Quick Details
LED Size : 18 mm Illumination Color : Green
Lens Color/Style : Diffused
Packaging :
Illumination Color : Green
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 18 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ22F1CXXG12E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions22mm (Round)
Voltage12V