Q22F1CXXR110E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 22MM FLUSH RED
product image
Q22F1CXXR110E Picture
SeekIC No. : 0042764 Detail
Q22F1CXXR110E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 22MM FLUSH RED
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q22F1CXXR110E
Quick Details
LED Size : 22 mm Illumination Color : Red
Packaging :
Illumination Color : Red
LED Size : 22 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ22F1CXXR110E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions22mm (Round)
Voltage110V