Q22F1CXXY12E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 22MM FLUSH YELLOW
product image
Q22F1CXXY12E Picture
SeekIC No. : 0042898 Detail
Q22F1CXXY12E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 22MM FLUSH YELLOW
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q22F1CXXY12E
Quick Details
LED Size : 22 mm Illumination Color : Yellow
Packaging :
Illumination Color : Yellow
LED Size : 22 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ22F1CXXY12E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions22mm (Round)
Voltage12V