Q22P1BXXB110E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 22MM PROM BLUE
product image
Q22P1BXXB110E Picture
SeekIC No. : 0042894 Detail
Q22P1BXXB110E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 22MM PROM BLUE
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q22P1BXXB110E
Mfg:
Apem
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
LED Size : 22 mm Illumination Color : Blue
Description
Lens Color/Style :
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : Blue
LED Size : 22 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ22P1BXXB110E
VendorAPEM Components
CategoryOptoelectronics
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions22mm (Round)
Voltage110V