Q6F1BXXW24E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 6MM FLUSH WHITE
product image
Q6F1BXXW24E Picture
SeekIC No. : 0042789 Detail
Q6F1BXXW24E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 6MM FLUSH WHITE
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q6F1BXXW24E
Quick Details
LED Size : 6 mm Illumination Color : White
Description
Lens Color/Style :
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : White
LED Size : 6 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ6F1BXXW24E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions6mm (Round)
Voltage24V