Q6F1BXXY12E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 6MM FLUSH YELLOW
product image
Q6F1BXXY12E Picture
SeekIC No. : 0042669 Detail
Q6F1BXXY12E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 6MM FLUSH YELLOW
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q6F1BXXY12E
Quick Details
LED Size : 3 mm Illumination Color : Yellow
Lens Color/Style : Diffused
Packaging :
Illumination Color : Yellow
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 3 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ6F1BXXY12E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions6mm (Round)
Voltage12V