Q6F1CXXB12E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 6MM FLUSH BLUE
product image
Q6F1CXXB12E Picture
SeekIC No. : 0042685 Detail
Q6F1CXXB12E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 6MM FLUSH BLUE
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q6F1CXXB12E
Mfg:
Apem
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
LED Size : 3 mm Illumination Color : Blue
Lens Color/Style : Diffused
Description
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : Blue
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 3 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ6F1CXXB12E
VendorAPEM Components
CategoryOptoelectronics
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions6mm (Round)
Voltage12V